Рідна школа – це місце, де плекають і зберігають українську культуру

Рідна школа Даллас, заснована у 2019 році Марією Зверевою, пропонує комплексну навчальну програму для дітей, яка включає українську мову, історію, географію, українське мовлення, літературу, культуру, природознавство та музику. Крім того, школа активно відзначає традиційні українські свята та заохочує дітей брати участь у створенні мистецьких програм до особливих подій, таких як Різдво, Великдень, День Святого Миколая, День народження Тараса Шевченка, День Матері.

Маріна Зверева

Her role as the founder and principal of Ridna
Shkola Dallas demonstrates her leadership and dedication to the school’s mission of preserving and promoting Ukrainian language, culture, and traditions among Ukrainian children in Dallas. Her contributions are instrumental in ensuring the school’s success in achieving its educational goals.

Марія Зверева

Засновниця та керівниця "Рідна Школа Даллас"

Чому обирають нас

Найкращий досвід раннього навчання

Ми забезпечимо все необхідне для того, щоб наші учні проводили час із задоволенням і користю, отримуючи нові знання та досвід.

Висококваліфіковані викладачі

Досвідчені та добре підготовлені викладачі значною мірою сприяють якості освіти у школі.

Збереження традицій

Ми допомагаємо дітям зберегти рідну мову та звичаї, що важливо для збереження культурної спадщини.

Спеціальні заняття та заходи

Школа може запропонувати різноманітні гуртки, художні гуртки та інші види діяльності для розвитку учнів.

Спільнота та дружба

Ми об’єднуємо дітей і батьків зі схожими цінностями та інтересами, допомагаючи створити міцну дружбу.

q2
наші викладачі

Експерти, які дадуть вашим дітям найкращий старт

Анастасія Тішутіна

Вчитель дошкільнят

Ірина Моргун

Вчитель перших класів

Маріна Зверева
Марія Зверева

Засновниця та керівниця школи

Відгуги батьків

Ми дуже задоволені школою! Викладачі завжди готові допомогти та підтримати учнів. Атмосфера дружня та сприятлива для розвитку дітей.

Оксана Ф.

Школа активно сприяє розвитку у дітей лідерських якостей. Завдяки участі в шкільних проектах наш син став більш впевненим і відповідальним.

Сергій Т.

Ми переконані, що обрана нами школа допомагає нашому синові розвиватися як особистості та готує його до майбутніх успіхів. Ми щасливі, що наша родина є частиною цієї спільноти.

Анна С.

Велика подяка Рідній Школі за організацію заходів та проектів для батьків та дітей. Ми завжди чудово проводимо час разом, беремо участь у шкільному житті.

Діана В.

More than just a joyful place

Join our friendly Ukrainian family