Про школу

Рідна школа – це місце, де плекають і зберігають українську культуру

DSC08091

Рідна школа Даллас, заснована у 2019 році Марією Звєрєвою, пропонує комплексну навчальну програму для дітей, яка включає українську мову, історію, географію, українське мовлення, літературу, культуру, природознавство та музику. Крім того, школа активно відзначає традиційні українські свята та заохочує дітей брати участь у створенні мистецьких програм до особливих подій, таких як Різдво, Великдень, День Святого Миколая, День народження Тараса Шевченка, День Матері. Це чудова нагода для батьків допомогти своїм дітям з’єднатися з рідною мовою, традиціями, історією та культурою, сприяючи міцному зв’язку зі своїм корінням. Мета Української школи «Рідна школа Даллас» — дати українським дітям міцну основу рідної мови, культури, історії та традицій. Цей навчальний заклад має на меті:

Культурна обізнаність: Метою школи є виховання розуміння та цінування української історії, традицій та цінностей.

Святкування українських свят: відзначаючи традиційні українські свята, школа допомагає учням не втратити зв’язок  зі своїм культурним корінням та звичаями.

Мистецьке самовираження: за допомогою мистецьких програм і заходів студенти заохочуються виражати свою культурну самобутність і творчість. Загалом мета полягає в тому, щоб українські діти в діаспорі сприймали свою культурну спадщину та підтримували міцний зв’язок з українською мовою та традиціями.

Висококваліфіковані викладачі

Досвідчені та добре підготовлені викладачі значною мірою сприяють якості освіти в школі.

Спеціальні заняття та заходи

Школа може запропонувати різноманітні гуртки, художній клас та інші види діяльності для розвитку учнів.

Збереження традицій

Ми допомагаємо дітям зберегти рідну мову та звичаї, необхідні для збереження культурної спадщини.

Спільнота, цінності та дружба

Ми об’єднуємо дітей і батьків зі схожими цінностями та інтересами, допомагаючи створити міцну дружбу.

МІСІЯ

Наша місія – не лише освіта. Ми прагнемо прищепити нашим дітям цінності, які є основою української нації. Наша мета — створити спільноту, яка прагне зберегти нашу культуру та спадщину.

НАШІ ВИКЛАДАЧІ

Викладачі, які дадуть вашим дітям найкращий старт

Анастасія Тішутіна

Вихователь дошкільнят